Semily – VODNÍ BRÁNA

Kurz Via ferrata lezení s teorií Český ráj

Kompletní příprava na vaše vlastní Via ferrata výpravy. Naučte se bezpečně a efektivně lézt ferraty. Vázání výstroje, správná technika lezení, fígle z oboru. Slunná skála, pestrá zajištěná cesta v nádherné lokalitě nad řekou Jizera naproti Riegrově stezce v Českém ráji.

Privátní Via ferrata kurz s teorií Semily

Kurz pro jednotlivce, dvojice, skupiny nebo rodiny s dětmi. Výlet na nádherné místo. Relax na skále. Termín si určíte vy. Výstroj zapůjčíme. Individuální přístup.

Kurz Via ferrata lezení s teorií Český ráj

Kurz Via ferrata lezení se stručnou nebo rozšířenou teorií k bezpečnému stylu lezení na nejmalebnější české ferratě. Včetně zpětné vazby trenéra.

Kurz Via ferrata se stručnou teorií Český ráj

Základní kurz Via ferrata lezení s trenérem. Zpětná vazba pomůže vypilovat váš styl.

Kurz lezení těžkých ferrat o obtížnosti E a F

Lezeš ferraty a chceš se zdokonalit? Máš strach z cest o obtížnosti E a F? Naučíme tě bezpečně a efektivně lézt těžké ferraty. Praktický kurz vás naučí různé techniky.    

Trénink klasického boxu Liberec

Zážitkový trénink klasického boxu pro ženy, muže i děti. Objevte kouzlo tohoto olympijského sportu. Dejte si pořádně do těla s profi bojovníkem a posuňte se v technice.

Adrenalin jízda na vodním skútru

Zažijte to pravé letní osvěžení na výkonném vodním skútru. Přijďte se vyřádit na skútr.

Adrenalin jízda na nafukovacím kruhu za vodním skútrem

Zábava za rychle jedoucím vodním skútru. Jak dlouho se dokážete udržet na vlnách?

Zážitkové lyžování na vodě za skútrem

Zažij lyžovačku za rychlým vodním skútrem! Užij si zábavy na vodních lyžích.

Osobní konzultace či trénink kulturistiky Pavol Jablonický

Nechte si poradit co jíst, jak trénovat a skloubit osobní a profesní život od Pavola Jablonického. Chcete dosahovat výsledků bez rizika zranění? Odborná konzultace od dvojnásobného mistra světa v kulturistice.

Fitness nebo kulturistika s Robertem Smutným

Nechte si poradit co jíst, jak trénovat a skloubit osobní a profesní život od Roberta Smutného. Chcete dosahovat výsledků bez rizika zranění? Odborná konzultace od dvojnásobného mistra republiky v kulturistice.

Zdravotní zpevňování těla s Robertem Smutným

Chceš se brzy zotavit po úraze? Jak rychle získat ztracenou kondici? Zdravotní cvičení na odstranění fyzických disbalancí.

Výsadek pro skupiny: dobrodružná hra

Dokážete se zorientovat na neznámém místě bez výdobytků moderních technologií a předem připravených map? Zážitek pro skupiny přátel nebo firmy. Každý tým bude vysazen na odlišném místě a půjde k cíli jinou trasou.

Kurz sportovní jízdy na okruhu Sosnová

Zážitek nejen pro chlapy! Nauč se projíždět zatáčky na okruhu.

Kurz couvání a parkování na zrcátka

Zážitkový kurz nejen pro ženy. Nauč se couvat na zrcátka. Oslň tím, že zaparkuješ hned napoprvé.

Kurz skialpinismu: Krušné hory

Učíme ty nejlepší techniky a vychytávky Na lyžích ti ušetříme spoustu energie a času. Jednodenní sportovní zážitek jež zahrnuje výuku práce s lavinovým setem. 

Skupinové přetahování na laně: 2 nebo 4 cípy

Svedeš za to pořádně zatáhnout? Velkolepá zábava pro skupinu přátel. Taktizuj a blafuj za účelem vyřazení ostatních týmů. Upusť páru při přetahované na laně na 4 cípech.

Paddleboard kurz pro začátečníky: Liberecký kraj

Zážitkový kurz paddleboardingu pro začátečníky. Tato sportovní aktivita přispívá ke zpevnění celého těla. Báječný odreagování v příjemném prostředí pro dospělé i děti od 10 let.

Kurz veslování na jezeře v pramici

Zážitkový kurz veslování pro začátečníky. Aktivita, která pomáhá zpevnit tělo. Relax na lodi.

Privátní kurz indoor lezení Liberec a Jablonec n. N.

Privátní zážitkový kurz pro jednotlivce, dvojice, rodiny i čtyřčlenné skupiny. Naučte se lézt za dohledu zkušených instruktorů.