Bechyně

Kurz Via ferrata lezení s teorií Bechyně

Naučte se lézt ferraty na nejtěžší české zajištěné cestě! Náš nejintenzivnější hromadný kurz. Výstroj zapůjčíme. Instruktor dává zpětnou vazbu k vašemu stylu lezení.

Privátní kurz Via ferrata lezení s teorií Bechyně

Zdolejte Bechyňskou ferratu. Výuka lezení na té nejtěžší české ferratě. Naučte se odsedávat. Výstroj zapůjčíme. Leze se několik centimetrů nad hladinou řeky Lužnice. Krásná příroda, bezva relax.

Kurz Via ferrata lezení se stručnou teorií: Bechyně

Zážitkový kurz lezení ferrat pro začátečníky. Pouze pro osoby bez nadváhy. Naučte se lézt ferraty na nejtěžší české zajištěné cestě! 4 hodinový adrenalin. Výstroj zapůjčíme.

36m adrenalinu při slaňování 13-ti patrové věže

Potřebujete RESET? Hlavu si dokonale vyčistíte v Krkonoších při slaňování.

62m adrenalinu při slaňování mostu

Potřebujete ze sebe setřást stres? Dokonalý aktivní relax při slaňování z chomutovského mostu. Výškový ekvivalent 23 pater.

Zážitkový kurz lukostřelby, střílení do terče Liberec

Nauč se střílet z luku. Výuka správného postoje a techniky míření. Vyzkoušej různě silné luky a střílej na různé terče.

Privátní kurz lukostřelby pro dvě osoby

Nauč se střílet z luku. Buď budeš sám nebo ve dvou. Dostaneš možnost si sestavit luk, naučíme správnému postoji a technice střelby do terče. Aktivní odpočinek a relax v přírodě.

Zážitkový kurz lukostřelby, střílení do terče Praha

Nauč se střílet z luku. Celoroční střílení do terče pod dohledem zkušeného trenéra. Od historie lukostřelby přes bezpečnost a správný postoj k technice míření.

Zážitkový kurz lukostřelby: střílení do terče Brno

Skvělý relax: Celoroční zážitkové střílení do terče pod dohledem trenéra. Střílíme jak v hale, tak venku.

Zážitkový kurz lukostřelby Hradec Králové

Celoroční zážitkové střílení do terče pod dohledem trenéra. Střílíme jak venku, tak v hale.

Zážitkový kurz lukostřelby, střílení do terče Ostrava

Naučte se střílet z luku pod dohledem profi trenéra. Od historie lukostřelby přes bezpečnost a správný postoj k technice závodní lukostřelby.

Kurz lukostřelby pro skupiny a rodiny: Praha

Naučte se sestavit třídílný luk, natáhnout tětivu a střílet na terč. Celoroční zážitková lukostřelba včetně bezpečnosti, správného postoje a techniky míření.

Zážitkový kurz lukostřelby Mladá Boleslav

Nauč se střílet z luku. Výuka správného postoje a techniky míření. Vyzkoušej různě silné luky a střílej do různých typů terčů.

Zážitkový kurz lukostřelby Děčín

Nauč se střílet z luku. Výuka správného postoje a techniky míření. Vyzkoušej různě silné luky, střílej do různých terčů pod děčínským zámkem.

Zážitkový kurz lukostřelby: střílení Český ráj

Vyčisti si hlavu střílením v zámeckém parku! Celoroční zážitkové střílení do terče. Střílíme jak venku, tak v hale. Různé luky a terče.

Zážitkový kurz lukostřelby, střílení do terče Olomouc

Naučte se střílet z luku pod dohledem zkušeného trenéra. Od historie lukostřelby přes bezpečnost a správný postoj k technice lukostřelby. Relax v přírodě nebo kryté hale.

Kurz lezení těžkých ferrat o obtížnosti E a F

Lezeš ferraty a chceš se zdokonalit? Máš strach z cest o obtížnosti E a F? Naučíme tě bezpečně a efektivně lézt těžké ferraty. Praktický kurz vás naučí různé techniky.    

Trénink klasického boxu Liberec

Zážitkový trénink klasického boxu pro ženy, muže i děti. Objevte kouzlo tohoto olympijského sportu. Dejte si pořádně do těla s profi bojovníkem a posuňte se v technice.

Adrenalin jízda na vodním skútru

Zažijte to pravé letní osvěžení na výkonném vodním skútru. Přijďte se vyřádit na skútr.

Adrenalin jízda na nafukovacím kruhu za vodním skútrem

Zábava za rychle jedoucím vodním skútru. Jak dlouho se dokážete udržet na vlnách?

Zážitkové lyžování na vodě za skútrem

Zažij lyžovačku za rychlým vodním skútrem! Užij si zábavy na vodních lyžích.

Osobní konzultace či trénink kulturistiky Pavol Jablonický

Nechte si poradit co jíst, jak trénovat a skloubit osobní a profesní život od Pavola Jablonického. Chcete dosahovat výsledků bez rizika zranění? Odborná konzultace od dvojnásobného mistra světa v kulturistice.

Fitness nebo kulturistika s Robertem Smutným

Nechte si poradit co jíst, jak trénovat a skloubit osobní a profesní život od Roberta Smutného. Chcete dosahovat výsledků bez rizika zranění? Odborná konzultace od dvojnásobného mistra republiky v kulturistice.

Zdravotní zpevňování těla s Robertem Smutným

Chceš se brzy zotavit po úraze? Jak rychle získat ztracenou kondici? Zdravotní cvičení na odstranění fyzických disbalancí.

Výsadek pro skupiny: dobrodružná hra

Dokážete se zorientovat na neznámém místě bez výdobytků moderních technologií a předem připravených map? Zážitek pro skupiny přátel nebo firmy. Každý tým bude vysazen na odlišném místě a půjde k cíli jinou trasou.

Kurz sportovní jízdy na okruhu Sosnová

Zážitek nejen pro chlapy! Nauč se projíždět zatáčky na okruhu.

Kurz couvání a parkování na zrcátka

Zážitkový kurz nejen pro ženy. Nauč se couvat na zrcátka. Oslň tím, že zaparkuješ hned napoprvé.

Kurz skialpinismu: Krušné hory

Učíme ty nejlepší techniky a vychytávky Na lyžích ti ušetříme spoustu energie a času. Jednodenní sportovní zážitek jež zahrnuje výuku práce s lavinovým setem. 

Skupinové přetahování na laně: 2 nebo 4 cípy

Svedeš za to pořádně zatáhnout? Velkolepá zábava pro skupinu přátel. Taktizuj a blafuj za účelem vyřazení ostatních týmů. Upusť páru při přetahované na laně na 4 cípech.

Paddleboard kurz pro začátečníky: Liberecký kraj

Zážitkový kurz paddleboardingu pro začátečníky. Tato sportovní aktivita přispívá ke zpevnění celého těla. Báječný odreagování v příjemném prostředí pro dospělé i děti od 10 let.

Privátní kurz indoor lezení Liberec a Jablonec n. N.

Privátní zážitkový kurz pro jednotlivce, dvojice, rodiny i čtyřčlenné skupiny. Naučte se lézt za dohledu zkušených instruktorů.