Holštejn – VELKÁ DOHODA

Privátní Via ferrata kurz Moravský Kras

Zážitkový kurz s instruktorem pro jednotlivce, dvojice či skupiny. Privátní dvouhodinový kurz na skále. Dozvíte se o bezpečném pohybu na zajištěných cestách, nacvičíte správnou techniku lezení.

Zážitkový rafting pro skupiny, Praha - Trója

Adrenalin v peřejích pro skupiny přátel či firmy. Vhodné jako dárek nebo firemní teambuilding.

Celodenní rafting Soča - Slovinsko

Adrenalin na nejlepších peřejích Evropy. Skupinový rafting ve Slovinsku. Julské Alpy. Doprava možná.

Hydrospeed Soča - Slovinsko

Skupinový adrenalin na nejlepších peřejích Evropy. Sjeďte si na plováku nejzajímavější úsek řeky Soča v kouzelných Julských Alpách.

Zip-line Slovinsko: adrenalin jízda po lanech vysoko nad kaňonem

Divoká řeka a hučící peřeje vodopádů vám vezme dech! Adrenalin při jízdě na kladce vysoko nad údolím.

Canyoning Slovinsko: skákání, sjíždění a slaňování kaňonů

Skupinový adrenalin: nejlepší canyoning Slovinska. Je jen na tobě, zda budeš kaňony skákat nebo sjíždět po zadku. Slaňuj až 45 metrové vodopády julských Alp. Různé obtížnosti. Doprava možná.

Zážitkový rafting na Vltavě, Veltrusy

Skupinový adrenalin v silném proudu, na velkých vlnách a mohutných vodní válcích. Intenzivní prožitek na divoké vodě.

Rafting přírodní peřeje Jizery

Nezapomenutelný zážitek jen 90 minut od Prahy. Výzva v podobě jarního raftingu na přírodních peřejích rozvodněné Jizery. Svolej kámoše a objednejte tento adrenalin. Zapůjčení výstroje a instruktor v každém raftu.

Privátní trénink boxu s pětinásobným mistrem ČR

Privátní trénink boxu s nejlepším boxerem ČR. Získej nové zkušenosti, vypiluj svou techniku. Tento nezapomenutelný zážitek tě jistě posune.

Zážitkový trénink se šampiónem Evropy v thajském boxu

Ideální dárek pro vašeho muže nebo kamaráda. Zatrénuj si se šampiónem a profi bojovníkem.

Zážitkový trénink s mistrem Evropy v BJJ

Zatrénuj si s profi bojovníkem. 90 minut se šampiónem v thajském boxu. Nech si poradit, co na tvém stylu zlepšit. Prohlub své znalosti a zdokonal se v technice boje.

Zážitkový trénink s mistrem: thajský box Praha

Zatrénuj s profi bojovníkem v thajském boxu. Prohlub své znalosti a zdokonal se ve své technice a sebeobraně.

Zážitkový trénink a příprava na extrémní překážkové závody

Nauč se trénovat na extrémní překážkové závody. Komplexní zážitkový trénink zahrnuje správnou techniku provádění cviků i strategii.

Zážitkový trénink boxu pro ženy a dívky: Ostrava

Ideální zážitek pro ženy a dívky. Ochutnávka boxu. Zatrénuj si s profíkem bez rizika zranění. Odborný zážitkový trénink bude přizpůsoben tvým zkušenostem.

Trénink boxu pro muže i ženy: Ostrava

Dopřejte svému partnerovi, kamarádovi nebo kamarádce, aby se řádně odreagovali a vybili. Zdokonal se v technice boxu. Fígle od profesionálky a mistryni ČR boxu. Ideální zážitek pro muže i ženy.

Komplexní fitness trénink pro muže i ženy: Ostrava

Nech si poradit jak "věci dělat správně". Vyhni chybnému posilování. Nenič si klouby nesprávnými pohyby. Pomůžeme zhubnout, zpevnit se nebo nabrat hmotu. Odborný trénink bude přizpůsoben tvým požadavkům a zkušenostem.

Zážitkový trénink s mistrem muay thai Praha

Zatrénuj s profi bojovníkem v thajském boxu. Získej nové znalosti a zdokonal se v technice. Soukromý zážitek pro jednoho nebo dva.

Kurz wakeboardu či vodního lyžování v Praze

Nauč se jezdit na waku nebo vodních lyžích! Posuň svůj skill dál. U tohoto zážitku vypneš, to ti garantujeme! Relaxuj u vody a aktivně.

Privátní kurz vodních sportů pro dva Brno

Jednodenní privátní kurz vodních sportů pro začátečníky i pokročilé. Wakeboarding nebo vodní lyžování. Výstroj zapůjčíme. Vhodné pro jednotlivce, páry i dvojice.

Noční výsadek - zorientujte se a dopravte do cíle

Dobrodružná hra pro jednu až čtyři osoby. Začneme po setmění, zavážeme vám oči, vysadíme na neznámém místě: Vašim úkolem je zorientovat se, stanovit správný směr a dojít do cíle bez pomoci internetu. Během cesty plníte úkoly.

Fotografický kurz v národním parku České Švýcarsko

Poznejte nejfotogeničtější místa Českého Švýcarska. Celodenní zážitkový odborný lektorovaný foto kurz včetně přepravy osmimístným mikrobusem.

Za volantem rally vozu - nauč se řídit závodní speciál

Vyblbněte se za volantem závodního rally auta. Ovládat závodní speciál naučíme. Závodník sedí vedle vás  jako spolujezdec a radí za jízdy.

Zážitek na sedadle spolujezdce rally vozu

Plníte rádi bobříky? Díky tomuto adrenalin zážitku si budete moci odškrtnout jak bobříka odvahy, tak smyku a rychlosti! Nezapomenutelná jízda v rally voze. Závodní jezdec vás sveze v rally speciálu na dráze plné zatáček mimo silniční provoz.

Zážitkový kurz veslování na Vltavě v Praze

Naučte se veslovat. Zaposilujte si venku v přírodě. Relax a pohyb na vodě za účasti instruktora veslování.

Privátní kurz techniky jízdy na MTB a servis jízdního kola

Rady a fígle, které vás posunou aneb zdokonalte své dovednosti na horském kole pod dohledem zkušeného trenéra. Šesti hodinový sportovní zážitek.

Privátní kurz jízdy na MTB v terénu

Zdokonalte své dovednosti na horském kole pod dohledem trenéra. Rady a fígle, které vás posunou. Čtyř hodinový sportovní kurz.

Privátní kurz jízdy na MTB v terénu

Zdokonalte své dovednosti na horském kole pod dohledem trenéra. Rady a fígle, které vás posunou. Čtyř hodinový sportovní kurz v horách.